Loading…

Gecaj: Do të bëja gjitha kompromiset vetëm që PDK-AAK-Nisma të mos fitojnë

  • 17/05/2017 | 21:04

Gecaj: Do të bëja gjitha kompromiset vetëm që PDK-AAK-Nisma të mos fitojnë

Bajram Gecaj nga LDK-ja thotë se personalisht është i gatshëm të bëjë të gjitha kompromiset e mundshme politike me Vetëvendosjen vetëm që të mos lejohet fitorja e koalicionit PDK-AAK-Nisma.


Edhe pse thotë se për një bashkëpunim të mundshëm me Vetëvendosjen vendos kryesia e LDK-së, ai ka thënë se nëse do të pyetej vet do të bënte çmos për të mposhtur koalicionin e PDK-së me AAK-në e Nismën.

“Nuk mund të flas, por po të pyetesha unë do të kisha bërë gjitha kompromiset vetëm që PDK-AAK-Nisma të mos fitojnë. Padyshim që partia ime do të kishte përkrahjen time për një vendim të tillë”, ka thënë ai në KTV.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë