Loading…

Gazetarja raporton live për krimin e armatosur, burri afrohet dhe ia drejton armën

  • 27/05/2022 | 17:36

Gazetarja raporton live për krimin e armatosur, burri afrohet dhe ia drejton armën

Gazetarja raporton për dhunën me armë në rrugët e Chicagos e pikërisht në atë moment shfaqet një burrë me revole dhe nga prapa i kërcënon atë dhe ekipin sa ishin drejtpërdrejtë në transmetim, transmeton Gazeta Metro.


Policia e Chicago në shtetin e Illinois në SHBA ka shpallur në kërkim një të dyshuar për kërcënim me armë të ekipit të gazetarëve të Fox News që po raportonin drejtpërdrejtë nga rrugët e qytetit më të dhunshëm në SHBA.

Gazetarja e Fox 32 Joanie Lum ishte në mes të raportimit për krimet e armatosura në Chicago kur papritur shfaqet burri që nxjerr armën dhe e drejton nga kamera.

Tani ai person është në kërkim nga policia si i dyshuar./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë