Loading…

Gazetarja italiane tregon arsyen pse pëlqen shqiptarët: Edhe pse njihen për mafien, janë…

  • 28/02/2019 | 10:14

Gazetarja italiane tregon arsyen pse pëlqen shqiptarët: Edhe pse njihen për mafien, janë…

Gazetari Enrik Mehmeti ka publikuar në rrjetet sociale një video ku gazetarja dhe spikerja e njohur e Rai News, Laura Tangherlini zbulon arsyen se përse pëlqen Shqipërinë dhe shqiptarët.

Ndër të tjera Laura ka kënduar dhe një këngë shqiptare me titull “Sa i dua lulet”, të cilën ajo tregoi se ja ka mësuar një ndër shoqet e saj më të mira Frida.

Në një moment gazetari Enrik Mehmeti e pyet Tangherlinin për shqiptarët dhe mafien për të cilën njihen, nëse edhe asaj i dukeshin kështu.

‘Ashtu siç ka shqiptarë të mirë dhe të keq, ashtu ka italianë të mirë, ka dhe italianë të keq. Kjo është për gjithë. Por ata që njoh unë janë shumë të mirë dhe të respektuar’.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë