Loading…

Gazetarja hap këmbët në emision, shikoni çfarë ndodh (Video)

  • 24/01/2017 | 08:57

Gazetarja hap këmbët në emision, shikoni çfarë ndodh (Video)

Kjo prezantuese është fytyra e rrjetit televiziv amerikan “Fox”, e cila në çdo emision paraqitet me një gardërobë që nuk i lë shumë vend imagjinatës.

Sa herë që kryqëzon këmbët para kamere shihet të brendshmet e saj, me të cilat ironizon edhe kolegu i saj në emision.

https://www.youtube.com/watch?v=XxyIY4WVhaY

 

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë