Loading…

Gaxherri, Gjinit: E keni pas ëndërr pushtetin andaj bëtë koalicion

  • 31/05/2017 | 21:10

Gaxherri, Gjinit: E keni pas ëndërr pushtetin andaj bëtë koalicion

Besa Gaxherri nga Lidhja Demokratike e Kosovës i është kundërpërgjigjur Ardian Gjinit për punën e kryeministrit rreth Demarkacionit.


Sipas saj, Isa Mustafa ka bërë çmos që ta nxjerr për votim në Kuvend çështjen e Demarkacionit.

Ajo akuzoi se ishte pikërisht Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ajo që e pamundësoi këtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë