Loading…

Gati për CHL

  • 23/11/2016 | 08:55

Gati për CHL

Lojtarët shqiptarë, Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi, që luajnë për ekipin e Arsenalit, janë të gatshëm për ndeshjen e ardhshme të topçinjëve që e zhvillojnë të mërkurën mbrëma kundër klubit parisien PSG.

Arsenali udhëheq lidershipin e grupit A, por me pikë të njejta me ekipin francez.

Ndeshja zhvillohet në Emirates Stadium dhe të dyja ekipe kërkojnë fitoren pasi që duan të sigurojnë vendin e parë.

Arsenali i shqiptarëve ka mbajtur seancën e fundit stërvitore ditën e martë, ku shqiptarët Xhaka dhe Mustafi, kanë postuar në rrjetet e tyre sociale gatishmërinë e tyre për ndeshjen e Ligës së Kampionëve.

mustafi xhaka

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë