Loading…

Gashi, Lekaj dhe Sopjani intervistohen për dëbimin e gylenistëve

  • 15/11/2018 | 07:46

Gashi, Lekaj dhe Sopjani intervistohen për dëbimin e gylenistëve

Sot do të intervistohen nga Komisioni Hetimor Parlamentar, ish-drejtori i AKI-së, Driton Gashi, inspektori i Përgjithshëm i AKI-së, Shkelzen Sopjani dhe ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj


Tre zyrtarët shtetërorë do të intervistohen nga Komisioni në lidhje me ndriçimin e rastit të dëbimit të gjashtë shtetasve turq më 29 mars 2018.

“Intervistim i ish-Drejtorit të Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë Driton Gashi, Inspektorit të Përgjithshëm të Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë Shkelzen Sopjani dhe Ministrit të Ministrisë së Infrastrukturës Pal Lekaj”, njofton Kuvendi i Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë