Loading…

Gashi largohet nga VV: Ditë e bukur për t’i thënë ‘adios’ Vetëvendosjes

  • 16/05/2022 | 21:52

Gashi largohet nga VV: Ditë e bukur për t’i thënë ‘adios’ Vetëvendosjes

Shkrimtari Adem Gashi, i cili i ishte bashkangjitur Lëvizjes Vetëvendosje katër vite më parë, sot ka dhënë lajmin se është largu nga kjo parti, shkruan Gazeta Metro.


Ai përmes një shkrimi i ka thënë ‘Adios’ VV’së.

“Ditë e bukur sot për t’i thënë lamtumirë VV’së pas katër viteve. Adios!”, ka thënë Gashi./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë