Loading…

Ganimete Musliut i keqpërdoren fotografitë e Facebook’ut

  • 04/10/2018 | 11:11

Ganimete Musliut i keqpërdoren fotografitë e Facebook’ut

Deputetes së PDK-së, Ganimet Musliu, i janë keqpërdorur fotografitë publike të saj, duke krijuar një llogari të rreme në Facebook.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë deputetja Musliu e cila edhe ka bërë thirrje që të mos pranohet kërkesa e miqësisë që vjen nga ky profil i rremë.

“Miremengjesi te dashur miq, dikush po tenton te keqperdor fotot e mia dhe identitetin tim ne FB andaj nese ju vie kerkese per shoqeri nga kjo faqe qe shihni ne foto ju lutem raportoni sepse nuk jam une!

p. S. Faleminderit te gjithe atyre qe me njoftuan per kete adrese. Me vjen keq qe ju kane shqetesuar ne emrin tim!” ka njoftuar deputetja Musliu.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë