Loading…

Ganimete Musliu bëhet deputetja e parë që viziton Policinë në veri

  • 27/03/2017 | 16:41

Ganimete Musliu bëhet deputetja e parë që viziton Policinë në veri

Zyrtarët e Komisionit për Punë të Brendhsme, Siguri dhe Mbikëqyrje të FSK’së, janë bërë zyrtarët e parë të Kosovës që kanë vizituar Policinë në komunën veriore të Zubin Potokut.


Ndërkaq, udhëheqësja e këtij takimi, nënkryetarja e Komisionit, Ganimete Musliu u bë deputetja e parë që ka vizituar Policinë e Zubin Potokut, shkruan gazetametro.net.

Kjo vizitë u bë me qëllim të njohjes të kushteve të punës së zyrtarëve policor. Zyrtarët u pritën nga Komandanti i këtij Stacioni, Zvezdan Milojevic.

Ndërkohë, komandanti i Stacionit në Zubin Potok, ka potencuar nevojën për përmirësimin e kushteve të punës dhe avancimin e mjeteve për të kryer punën e tyre./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë