Loading…

Gania – Yllit: Në këtë moshë duhesh të jesh shembull, jo tradhtar

  • 02/12/2023 | 23:10

Gania – Yllit: Në këtë moshë duhesh të jesh shembull, jo tradhtar

Ganiu ka pasur një përplasje me Bucin duke i thënë se po ikë nga ai pasi nuk ka vëmendje.


Ai i tha Yllit se po i ulët Bleros në ravolinë, ndërsa ky i fundit i tha Ganiut se “unë u ula në këtë tavolinë e ky ke ulur”.

Pas kësaj, Ganiu i tha Bleros se “të dy njëjtë jeni, në përgjithësi njëjtë jeni, kurrgjë nuk dalloni”.

I menjëhershëm ishte reagimi i Bucit i cili me ironi i tha se “nuk jemi të njëjtë, unë jam i trashë, ky më i hollë. Ky është këngëtar, unë nuk jam”.

Kurse, kundërpërgjigja e Ganiut ishte se “ti je tradhtar e ky është këngëtar”.

Për të parë më shumë nga përplasja e Ganiut dhe Yllit, klikoni në linkun më poshtë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë