Loading…

Gani Geci: Më mirë me armiq për Amerikë, se të shkoj me trenin që ecën për në Moskë

  • 27/03/2020 | 11:03

Gani Geci: Më mirë me armiq për Amerikë, se të shkoj me trenin që ecën për në Moskë

Përplasjet ndërmjet Lidhjes Demokratike të Kosovë dhe Lëvizjes Vetëvendosje po vazhdojnë akoma edhe pas ndarjes, transmeton Gazeta Metro.


LDK po vazhdon ta mbron qëndrimet e saj se lidhjet dhe relacionet me Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk duhet të humben asnjëherë.

Ish-deputeti i LDK’së, Gani Geci në rrjetin e tij social Facebook ka komentuar sërish zhvillimet politike në vend.

Geci ka nënkuptuar se në çdo rast Kosova duhet të pozicionohet krah ShBA-ve, e jo krah Rusisë.

“Në trenin që shkonë për Ëashington, D.C. mund te ketë edhe armiqë të mijë por unë nuk mund te zbresë dhe të hypi në trenin që është duke shkua për në Moskë” shkruan Geci në Facebook.//gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë