Loading…

GAMA Electronics për përvjetor zbritje dhe produkte falas për konsumatorët

  • 05/05/2017 | 13:44

GAMA Electronics për përvjetor zbritje dhe produkte falas për konsumatorët

Zakonisht jemi mësuar të dëgjojmë, të shohim apo të përjetojmë ditëlindje me torta, qirinj, fishekzjarrë, balona, shampanjë e të tjera si këto e të shoqëruar me urimet e dhurata. Por kjo histori nuk është e njëjtë për disa njerëz të tjerë, të cilët si duket dalin përtej të zakonshmes duke zgjedhur mënyra nga më të ndryshmet për të kremtuar përvjetorin e tyre.


Një nga ta që ka vendosur të festojë më ndryshe është kompania GAMA Elecrtonics – importuesi më i madh i pajisjeve elektronike të markave më të mëdha të tregut botëror për tregun kosovar.

Në përvjetorin e 21-të, ata kanë lansuar ofertën më të pabesueshme nga kjo industri në Kosovë. Kush blenë një frigorifer, për nderë të përvjetorit të 21, në të gjitha dyqanet e Gama Electronics merr një televizor ose nje lavatriqe falas.

“Konsumatorët tanë besnik nuk do të kenë nevojë të na sjellin dhurata për përvjetorin e kompanisë, mjafton të vinë në dyqanet tona, anembanë vendit, dhe ne do tu japim atyre dhurata”.

Sipas njoftimit të kompanisë, përpos dhuratave, klientët mund t’i blejnë produktet në këste mujore për 36 muaj pa kamatë me NLB Comfort Card.

Por kjo nuk do të jetë dhurata e vetme për klient nga përfaqësuesi më i madh i markave më të rëndësishme të pajisjeve elektronik.

“Festën nuk do e kemi kufizuar vetëm në dhurata. Përvjetorin e 21-të së bashku me klientët tanë ne kemi vendosur ta festojmë me shumë zbritje të tjera. Andaj ju presim të festën tonë të madhe”.

(Artikull i sponsorizuar)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë