Loading…

Galaxy S8, edhe me skenues syri (Foto)

  • 25/01/2017 | 17:11

Galaxy S8, edhe me skenues syri (Foto)

Kompania Samsung është duke bërë çmos për të rikuperuar dëmin që bëri me modelin ‘Note 7’, shkruan theguardian.

Kompania ka paralajmëruar të sjellë një risi në modelin e ri të Samsung Galaxy S8.

samsungs-new-galaxy-note-7-has-an-eye-scanner-thats-even-better-than-a-fingerprint-scanner

Modeli ‘Galaxy S8’, i cili pritet të dalë në muajin mars të këtij viti, do të jetë më një pajisje e cila do të skanojë irisin e syrit të njeriut.

galaxy-s8-edge

Pritet gjithashtu që edhe ekrani të jetë me madhësinë e telefonit, pa lënë asnjë hapësirë, madje as për vetë logon e “Samsung”.

s8-design-2016

Kompania Samsung tashmë ka bërë të ditur se do të lëshojë në treg edhe modelin pasardhës Galaxy Note 8. Dalja në treg do të bëhet gjatë pjesës së dytë të këtij viti, pas lëshimit të modeleve Galaxy S8 dhe S8 Edge./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë