Loading…

Gafi i argjendarit për çpimin e veshëve (Foto)

  • 12/12/2016 | 02:42

Gafi i argjendarit për çpimin e veshëve (Foto)

Së fundi raporti i PISA’së për nivelin e arsimit në Kosovë, duket se vërtetohet plotësisht në një dyqan vendor të byzhuterisë , me një letër të reklamë të ngjitur në xhamin e dyqanit, që tregojnë se bëjnë çpimin e veshëve. Por jo dhe vetëm. Zejtari duket se çpon gjithçka sipas dëshirës së klientit. /gazetametro.net

gafi-per-vesh

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë