Loading…

Gafa e Ministrisë së Shëndetësisë: Viktima e 5’të ende nuk ka ndërruar jetë

  • 23/03/2020 | 13:19

Gafa e Ministrisë së Shëndetësisë: Viktima e 5’të ende nuk ka ndërruar jetë

61-vjeçari që u njoftua i vdekur nga Ministria e Shëndetësisë, është në vdekje klinike dhe ende nuk ka ndërruar jetë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë se Shqipërisë mjekët po punojnë që ta rikthejnë me shenja jetësore, pas vdekjes klinike.


“Pacienti 61-vjeçar i raportuar nga spitali infektiv ka pësuar vdekje klinike, mjekët përpjekje të jashtëzakonshme për ta kthyer në jetë! Por gjendja mbetet tepër e rëndë!“, njofton ministria e Shëndetësisë.

Ministria e Shëndetësisë më herët deklaroi vdekjen e pacientit nga Tirana, por duket se 61-vjeçari ishte në gjendje të rëndë dhe nuk kishte ndërruar jetë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë