Loading…

Gabimi i Aro Muric, i kushton Kosovës me golin e barazimit ndaj Zvicrës

  • 29/03/2022 | 19:22

Gabimi i Aro Muric, i kushton Kosovës me golin e barazimit ndaj Zvicrës

Kombëtarja e Zvicrës ka arritur të barazoj rezultatin ndaj Kosovës me anë të golit të shënuar nga Jordan Lotomba në minutën e 61′, transmeton Gazeta Metro.


Në ndeshjen që është duke u zhvilluar në Cyrih, Kombëtarja e Zvicrës ka arritur të barazoj rezultatin e ndeshjes me anë të mbrojtësit, Jordan Lotomba.

‘Dardanët’ janë duke zhvilluar një sfidë mjaft të mirë ndaj helvetikëve të cilët para ndeshjes u panë si favorit i padiskutueshëm, ndërsa për vendasit në formacionin startues bëjnë pjesë Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka, kurse Andi Zeqiri është në bankën rezervë.

Rezultati aktual është 1-1.

Pas pak video e golit… /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë