Loading…

Gabim trashanik: I dehur e në kërkim të ‘vetëkënaqësisë seksuale’ futi gotën në zorrë, duroi dhimbjet 3 ditë

  • 27/03/2023 | 21:43

Gabim trashanik: I dehur e në kërkim të ‘vetëkënaqësisë seksuale’ futi gotën në zorrë, duroi dhimbjet 3 ditë

Burrit nepalez 47 vjeç iu desh ndërhyrja kirurgjike pas dhimbjeve ekstreme pasi kishte futur në rektum një gotë në kërkim të vetëkënaqësisë. Ai kishte duruar dhimbjet 3 ditë për shkak të turpit e më pas kishte shkuar tek mjeku, transmeton Gazeta Metro.


Fillimisht personi kishte thënë se kjo kishte ndodhur aksidentalisht pastaj e kishte pranuar se kishte futur gotën vetes sa ishte i dehur për t’u kënaqur seksualisht, sipas Journal of Nepal Medical Centre.

Burri nuk kishte plagë në zorrën e trashë por ishte në dhimbje të mëdha. Ai kishte treguar se kishte tentuar të hiqte gotën por s’ia kishte dalë.

Pas një fotografimi mjekët provuan të heqin gotën por nuk ja dolën pasi ajo ishte kthyer përmbys. Mjekët u desh të kryejnë laparotomi, ndërhyrje kirurgjike ku hapet abdomeni në përpjekje për ta lëvizur në zorra gotën dhe nxjerrë nga anus .

‘Në fund ishte dashur ndërhyrje kirurgjike me prerje në zorrë nga ku ishte ekstraktuar direkt gota.

Personi ishte trajtuar për 7 ditë në spital pas ndërhyrjes kirurgjike. Pas dy muajsh që ishte lëshuar në një kontroll ai ishte vlerësuar në gjendje të mirë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë