Loading…

Futbolli në shok, Eriksen po lufton për jetë në fushën e lojës Danimarkë – Finlandë

  • 12/06/2021 | 18:51

Futbolli në shok, Eriksen po lufton për jetë në fushën e lojës Danimarkë – Finlandë

Danezi Christian Eriksen po lufton për jetë në fushën e lojës pasi u alivanos në ndeshjen e tretë të EURO2020, shkruan Gazeta Metro.


Ndonëse ende nuk janë zbuluar detaje, dyshohet se Eriksen ka humbur vetëdijen dhe po i bëhet masazh kardiak për ta ndihmuar ta kthejë frymëmarrjen dhe vetëdijën.

Shikuesit dhe futbollisëtët në fushë kanë mbetur të shokuar nga rasti i Eriksen. /gazetametro.net/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë