Loading…

Fundjava në kinema (Foto)

  • 18/02/2017 | 10:13

Fundjava në kinema (Foto)

Gjatë vikendit keni mundësi të shumëta për të shikuar filma në dy kinematë e qyetetit. Kino ABC dhe Cineplexx ofron një program të pasur filmash, gjatë këto dy ditëve.


Në Kino ABC mund t’i shikoni dy filma të animuar “Sing” në ora 14:00 dhe “Monster Trucks”, në ora 16:00, ndërsa nga ora 20:00 “Fifty Shades Darker”, pastaj në ora 22:00 filmi “Split“.

16807003_10210814629633598_2096236620188919991_n

Ndërsa në Cineplexx, në ora  12:30, dhe 15:30 filmi “Ballerina”

“Fifty Shades Darker” në 13:00, 15:30, 17:40,  dhe 20:00.
Filmi “Fist Fight” 20:15 dhe 22:10
“Monster Trucks” ora 12:40, 14:50 dhe 17:00,
“Resident Evil: The Final Chapter” 16:10
“Rings”- 14:00, 18:30, 20:30 dhe 22:40
“Sing”, 11:50
“The Great Wall” 19:05

great_wall_poster
“Why Him” 18:30 dhe 20:40. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë