Loading…
Ftesa e frikshme e Hulkut iranian: Bëhu burrë dhe ndeshu me mua
  • 21/02/2019 | 23:50

Ftesa e frikshme e Hulkut iranian: Bëhu burrë dhe ndeshu me mua

Sajad Gharibi, ose siç njihet ndryshe Hulku iranian, ka postuar një mesazh në Instagram duke ftuar dikë që të ndeshet me të.

“Bëhu burrë dhe ndeshu me mua, në vend që të fshihesh pas sponsorave. Jam gati të ndeshem me ty, më trego në ring atë që ke për të më thënë”, shkruan Hulku.

Mes sfidantëve të tij të mundshëm kanë qarkulluar emrat e Brock Lesnar (WWE) apo Khabib Nurmagomedov (UFC), por deri tani nuk ka asnjë ofertë për ndeshje.

Gharibi është 1,88 m i gjatë dhe peshon 180 kg.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë