Loading…

FSK shënon Ditën e Forcës

  • 25/11/2016 | 08:51

FSK shënon Ditën e Forcës

Qytetarët e Kosovës do të kenë mundësi që sot të vizitojnë kazermat e Forcës së Sigurisë së Kosovës, të cilat gjenden në Prishtinë, Mitrovicë, Istog, Ferizaj, Gjilan, Prizren dhe Pomozatin për nder të Ditës së Forcës.

Përmes një njoftimi për media ministria tregon se Haki Demolli, si ministër i FSK-së do të vizitoj kazermën “Adem Jashari”, në Prishtinë.

Ndërsa, komandanti i FSK-së, gjenerallejtënant Rrahman Rama pret në vizitë ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Greg Delaëie./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë