Loading…

FSK dhe KFOR-i demontojnë 7 mjete të pashpërthyera në Gllogovc

  • 13/02/2017 | 14:33

FSK dhe KFOR-i demontojnë 7 mjete të pashpërthyera në Gllogovc

Në fshatin Krajkovë, Gllogovc  gjatë ditës së djeshme ankuesi mashkull K/Shqiptar ka informuar se në pyll kishte hasur në disa mjete të pashpërthyera, njofton Policia e Kosovës, transmeton gazetametro.net.

Njësiti policor ka bërë sigurimin e vendim të ngjarjes, ndërsa njësitë e FSK-së dhe KFOR-it kanë larguar 7 mjete të pashpërthyera në mënyrë të sigurt. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë