Loading…

Frymëarrje artificiale për lirinë amerikane

  • 09/11/2016 | 12:13

Frymëarrje artificiale për lirinë amerikane

Kjo është një nga fotot që po sillet në rrjetet sociale pas fitores së Donald Trump, President i ri i Shteteve të Bashkuara.

Panikë dhe zhgënjim, në radhët e liberalëve amerikan. Po ashtu të dhënat nga google, kanë thyer rekordin e te interesuarve të emigruar për në Kanada, transmeton gazetametro.net.

A është panikë, apo zhgënjim, humbësve demokratë?

Trump, ka bërë thirrje që të gjithë amerikanët të bashkohen. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë