Loading…

Fryhen faturat e rrymës (Video)

  • 23/11/2016 | 00:01

Fryhen faturat e rrymës (Video)

Shumë qytetarë kanë shprehur shqetësimin e tyre pasi faturat e rrymës të muajit tetor erdhën më të larta.

Për këtë gjë ka reaguar edhe KMLDNJ.

Ndërkaq, zyrtarët e KEDS-it arsyetohen me tarifimin si pjesë e gjashtëmujorit dimëror, raporton Klan Kosova.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë