Loading…

Frizeri i AAK’së vjen me ‘fjalë të mëdha’: As Zoti nuk merret me secilin njeri, Kosova kurrë ma mirë s’ka qenë

  • 29/08/2019 | 21:50

Frizeri i AAK’së vjen me ‘fjalë të mëdha’: As Zoti nuk merret me secilin njeri, Kosova kurrë ma mirë s’ka qenë

Stilistët i njohur kosovar Kaci, ka ardhur me fjalë të mëdha pak pas aderimit të tij në partine AAK të Ramush Haradinajt, shkruan Gazeta Metro.


Kaci ka thënë se Ramush Haradinaj nuk mundet mu marrë me secilin individ, madje ai thotë se as Zoti nuk mundet mu marrë em çdo njeri.

Ai po thotë secili duhet të punojë se të gjithë kanë duar dhe këmbë dhe janë të aftë të punojnë.

“Ramush Haradinaj nuk mundet me u marrë me secilin individ, se unë mendoj se as Zoti s’mundet mu marrë me çdo njeri, gjithkush duhet me i grah vet punës, kam dhe dur kemi të aftë jemi sa me ditë me hec e me fol, une kejt i kam ba vet, ne kemi bo për Kosovë shumë për familje, as unë as familja s’kemi ngah mas karrikës”, tha Kaci.

Kaci po ashtu po thotë e Kosova kurrë ma mirë nuk ka qenë si tani.

“Kosova kurrë ma mirë s’u kanë si shtet i pasluftës”, tha Kaci./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë