Loading…

Fotot që nuk u publikuan kurrë gjatë shtatzënisë, Shkurte Gashi poston fotot me barkun e rrumbullakosur

  • 31/07/2021 | 22:36

Fotot që nuk u publikuan kurrë gjatë shtatzënisë, Shkurte Gashi poston fotot me barkun e rrumbullakosur

Ashtu si e nisi lidhjen në fshehtësi ashtu e vazhdoi edhe shtatzëninë.


Këngëtarja kosovare Shkurte Gashi përherë e ka mbajtur të mbyllur hermetikisht jetën e saj private, shkruan lajmi.net.

Krejt vonë e ka zbuluar lidhjen e saj me Albert Limanin me të cilin tanimë ka një djalë.

Ani pse lajmin për shtatzëninë e patën zbuluar gazetarët e mediave rozë, Shkurta e mbajti të fshehtë për një kohë të gjatë.

Ndërkohë që sot këngëtarja bashkë me bashkëshortin e saj kanë vendosur që më në fund të bëjnë publike fotosesionin e tyre gjatë periudhës së shtatzënisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shkurte Gashi (@shkurtegashi_)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë