Loading…

Fotot më të mira të Reuters për vitin 2016

  • 27/12/2016 | 22:14

Fotot më të mira të Reuters për vitin 2016

Ka qenë një vit i ngarkuar plot me ngjarje.Disa thonë se shpresojnë që të mos vijë një vit i tillë më.

Tërmetet politike dhe sulmet terroriste kanë dominuar lajmet.Megjithatë ka pasur edhe momente gëzimi dhe pasioni.

Këto janë fotot më të mira të vitit 2016 nga agjencia Reuters.

26-11

27-11

30-10

31-3

32-3

1-110

2-111

3-109

4-108

6-96

7-90

8-87

9-84

11-73

12-71

13-60

14-58

15-53

16-52

17-49

18-46

20-30

21-27

24-26

25-12

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë