Loading…

Fotografitë që dëshmojnë se fëmijët nuk ju lënë të mërziteni

  • 26/12/2016 | 17:31

Fotografitë që dëshmojnë se fëmijët nuk ju lënë të mërziteni

Ka gjithmonë diçka interesante ose të pazakontë që ndodh në një shtëpi plot me fëmijë, transmeton gazetametro.net.


Ata e shohin botën përplotë me gëzim. Duke pasur fëmijë nuk ka detyra të lehtë për prindërit, por ata kanë më shumë se çdokush gëzim dhe të qeshura që sjellin për të gjithë në jetën tonë.

Hidhni një sy në fotot e mëposhtme. Ne jemi të sigurt që ju do të qeshni me fëmijët, të cilët janë krejtësisht spontan dhe realistë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë