Loading…

Fotografitë më të bukura të bëra nga Droni

  • 27/12/2016 | 17:19

Fotografitë më të bukura të bëra nga Droni

Viti 2016 ka qenë viti i droneve. Dronët po përdorën kudo, duke u bërë si mjet mjaft praktik për të marrë imazhe nga lartësia, transmeton Gazeta Metro.

Këto janë 20 fotot më të bukura të shkrepura nga kamera e një droni në vitin 2016.

mtqznzgzodmzndk2ndyzmju01482848547

mtqznzgzodmzndk2ndyzmjay1482848549

mtqznzgzodezotawnjc0ote01482848551

mtqznzgzode0ndm3ntq1odc41482848553

mtqznzgzode0ndm3njc2otuw1482848555

mtqznzgzode0mty5ndm4mtay1482848557

mtqznzgzode0mty5mzcynty21482848559

mtqznzgzode0mty5mza3mdmw1482848561

mtqznzgzode0mty5mtewndiy1482848563

mtqznzgzode0mty5mtc1otu41482848565

mtqznzgzode0mty5mjqxndk01482848567

mtqznzgznzg3mdu3ntiyntgy1482848569

mtqznzgznzg3mdu3ndu3mdq21482848571

mtqznzgznzg3mdu3mzkxntew1482848573

mtqznzgznzg3mdu3mzi1otc01482848575

mtqznzgznzg3mdu3mtk0otay1482848577

mtqznzgznzg3mdu3mtk0oduw1482848579

mtqznzgznzg3mdu3mti5mzy21482848581

mtqznzgznzg3mdu3mti5mze01482848583

mtqznzgznzg3mdu3mjywndm41482848585

 

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë