Loading…

Fotografitë më të bukura të bëra me dron (Foto)

  • 30/01/2017 | 16:58

Fotografitë më të bukura të bëra me dron (Foto)

Dronët janë bërë shumë të famshëm dhe të përshtatshëm për të kapur momentet më të bukura nga një perspektivë tjetër. SkyPixel ka zgjedhur fotografitë fituese. Shijojini bukuritë e tyre!


Fotografia është përshkruar me fjalët “Eksplorim” dhe ka fituar çmimin e parë si fotografia më e bukur.

1

Fotografia është përshkruar me fjalët “Spillway Selfie” dhe ka fituar çmimin e dytë.

2

Fotografia me emrin “Green waves” për shkak se sipas autorit të saj, bari në këtë fotografi duket si valët e detit.
best-drone-photography-2016-skypixel-contest-4-588f2e67939de__880

Fotografia me emrin “Rainbow Lines” që është përshkruar nga autori i saj si një ylber që qëndron i shtrirë në tokë.

best-drone-photography-2016-skypixel-contest-1-588f2e5de2177__880

Fotografia me emrin “Where did you park the Car?” në të cilën shihen shumë vetura të parkuara që sipas autorit të kësaj fotografie ato duken si lodra.

best-drone-photography-2016-skypixel-contest-8-588f2e7383072__880

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë