Loading…

Fotografitë e vitit nga Shtëpia e Bardhë, njëra është nga Kosova

  • 30/12/2016 | 19:23

Fotografitë e vitit nga Shtëpia e Bardhë, njëra është nga Kosova

Për çdo fundvit, Shtëpia e Bardhë, përzgjedhë, fotografi, nga momentet më të rëndësishme të administratës së Presidentit Barack Obama, transmeton Gazeta Metro.

Ndërsa, në mesin e këtyre fotografive të postuara në faqen zyrtare të Shtëpisë së Bardhë, është edhe vizita e zëvendëspresidentit amerikan, Joe Biden në Kosovë, në gusht të vitit që po e lëmë pas.

Biden, së bashku me familjen e tij, qëndroi në Kosovë, ku morri pjesë në inaugurimin e një rruge e cila mban emrin e djalit të tij të ndjerë Beau Biden.

1_1483119922-22669021483120586

2_1483119925-20195521483120584

2img1483120822

3_1483119928-60218201483120582

4_1483119933-45252171483120580

5_1483119937-70951711483120578

5img1483120820

a1img1483120824

a35img1483120817

ma39img1483120815

7img1483120819

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë