Loading…

Fotografitë e mrekullueshme reale, pa photoshop (Foto)

  • 05/02/2017 | 10:01

Fotografitë e mrekullueshme reale, pa photoshop (Foto)

Planeti ynë është me të vërtetë i mrekullueshëm dhe ka shumë vende të bukura, i mbushur me peizazhe të mahnitshme të natyrës. Këto janë disa fotografi të cilat nuk kanë ndërhyrje të photoshop’it, dhe që na bëjnë të besojmë se jetojmë në një planet shumë të bukur:


Reflektimi i qiellit në ujë
6329960-1399272-1472451456-1000-81bdf17ff4-1482154245

Svalbard, Norvegji
svalbard

Ushtarët kinez
10624960-chinanavy-1486126940-1000-aa69a70e84-1486127137

Maja e një mali që shëndrit
6329360-mounthoodoregonstratovolcanonearhomejimpankey-1472196303-1000-28a8bec8ac-1482154245

Kufiri në mes të Italisë dhe Zvicrës
6330210-x1743305-1000-1458042105-09_2008_05_01-1024x1024jpgpagespeedicqve4mdjgso-1471936478-1000-3c5a5c987d-1482154245

Çka fshihet mbrapa akullnajave
6329060-comment_wbjckrqogojtbesucjmndjwfuiojek4p-1471938350-1000-4a3eae095a-1482154245

Eklipsi në Arizonë
6329010-7629925052_a3a6d69efd_b-1471940639-1000-9cd8985a40-1482154245

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë