Loading…

Fotografitë e fundit të Dritëro Agollit me familjen

  • 03/02/2017 | 19:00

Fotografitë e fundit të Dritëro Agollit me familjen

Vetëm pak ditë më parë, vajza e Dritëro Agollit, ka publikuar katër foto të shkrimtarit të madh në ambientet e banesës së tij.


Elona Agolli ka preferuar t’i ndajë fotot me miqtë në rrjetet sociale.

Bashkëshortja Sadija dhe vajza Elona janë shfaqur në foto së bashku me njeriun e famshëm të letrave shqipe, shkruan gazeta Shekulli.

4

 

3

 

2

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë