Loading…

Fotografia e vrasjes së ambasadorit rus, fotografia e vitit në shtyp (Foto)

  • 13/02/2017 | 16:18

Fotografia e vrasjes së ambasadorit rus, fotografia e vitit në shtyp (Foto)

Fotografia e vrasjes së ambasadorit rus në Turqi është zgjedhur fotografia e vitit, e shtypit.


Andrey Karlov është vrarë derisa mbante fjalim në një galeri arti në Ankara, ku këtë moment e ka kapur fotografi Burhan Ozbilici nga Associated Press. Fotografia e bërë në galeri është zgjedhur “World Press Photo of the Year”

ambasadori

Këtë vrasje e ka kryer një polic i cili ishte jashtë detyrës, Mevlut Mert Altintas. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë