Loading…

Fotografia e ditës

  • 11/01/2017 | 09:21

Fotografia e ditës

Kjo fotografi është realizuar nga Zëri i Amerikës shfaq një grua ecën nëpër avullin nga një ventilim nëntokësor, pasi temperaturat kanë rënë nën -20 ° C (- 4 ° F) në Bukuresht, Rumani.

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë