Loading…

Fotografi vetëdijësuese kundër duhanit

  • 22/11/2016 | 19:21

Fotografi vetëdijësuese kundër duhanit

Çdo pirës i duhanit është i vetëdijshëm për dëmet që duhani i shkakton organizëm, por për të ndaluar pirjen e duhanit gjithmonë është e nevojshme edhe një shtytje e vogël.

Më poshtë janë të listuara disa fotografi të cilat tregojnë shumë qartë dëmet që duhani ju shkakton në shëndet./gazetametro.net

creative-anti-smoking-ads-18-5832f4da5dd3d__700 creative-anti-smoking-ads-20-5832f8b03045d__700 creative-anti-smoking-ads-37-5833f0be1f5c5__700 creative-anti-smoking-ads-39-5833f8feb5a27__700 creative-anti-smoking-ads-53-58330320e279b__700 creative-anti-smoking-ads-59-5834246d0d0ee__700 creative-anti-smoking-ads-61-58330db50c50b__700 FINAL publicit-marquante-34-58330bd401ff9__700

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë