Loading…

Fotografi të pabesueshme, të bëra pak para se të ndodhte ‘katastrofa’ (Foto)

  • 06/06/2017 | 12:17

Fotografi të pabesueshme, të bëra pak para se të ndodhte ‘katastrofa’ (Foto)

Jo të gjithë fotografët kanë mundësi të kapin momentin e përsosur në një foto. Kjo padyshim është arsyeja pse këto fotografi të bëra në momentin e duhur vlerësohen më së shumti.

Fotografi të tilla kapin situata të ndryshme, situata këto të bëra sekonda pra se të ndodhte e paevitueshmja./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë