Loading…

Fotografi të nxënësve në ditën e parë dhe të fundit të shkollës

  • 04/12/2016 | 17:36

Fotografi të nxënësve në ditën e parë dhe të fundit të shkollës

Kujtimet nga shkolla mbesin gjithmonë të paharruara. Çdo njeri patjetër do t’i tregojë femijëve të vet për kohën e rinisë, ditët e shkollës , si kapitulli më i mirë dhe energjik i jetës së tyre. Këto kujtime përveç që i mbajmë mend, shumë herë na i sjellin edhe fotografitë e bëra në ato kohë, dhe kështu mbesin të pavdekshme përjetë, transmeton gazetametro.net.

Ja disa fotografi të bëra në ditën e parë dhe atë të fundit të shkollës nga studentë të ndryshëm:

Nuk janë vëllëzër! Është i njejti djalë pas 10 vitesh në shkollë
2

Dita e parë e shkollës dhe dita e fundit
1

Familja nuk ka harruar t’i bëj këtë foto djalit të tyre
6481010-3-1472808993-650-45536f2d64-1473174148
Fotografia kur ka filluar edukimin në kopshtet e fëmijëve, dhe kur ka mbaruar arsimin e mesëm të lartë

Ata u rritën shumë shpejt…
6480710-4-1472809025-650-9390e74c12-1473174148

6480560-5-1472809063-650-9390e74c12-1473174148

Ky fëmijë është fotografuar çdo fillim viti shkollor

6480360-first-day-of-school-vs-last-day-3-57c7e052253cd__700-1472809098-650-9390e74c12-1473174148

Nga qerdhja në shkollë të mesme
6480610-7-1472809136-650-717f2f2174-1473174148

Kurtë rritem do të bëhem mjeke6480510-8-1472809167-650-c99a4a6e18-1473174148

Gjithçka ka ndyshuar përveç buzëqeshjes së saj

6480460-9-1472809204-650-942b8afda5-1473174148

Në këmbim të notave të mira
6480660-10-1472809248-650-942b8afda5-1473174148

Gjithmonë do të mbetet vajza e vogël
6480310-first-day-of-school-vs-last-day-8-57c7e05f334c6__700-1472809356-650-f7374317fb-1473174148

Pas 10 vitesh, i njejti stil, shkallë tjetër
6480960-12-1472809404-650-930c46f393-1473174148

Nga Minnie Mouse në një mjeke profesionale
6480910-13-1472809438-650-f7374317fb-1473174148

Klasa e parë në fillore dhe klasa e fundit në gjimnaz
6480860-14-1472809475-650-930c46f393-1473174148

Me babain në krahë unë mund të arrij gjithçka
6480810-15-1472809503-650-c202387767-1473174148

Shokët e ngushtë
6480260-first-day-of-school-vs-last-day-25-57c7f06e6e5f0__700-1472812203-650-717f2f2174-1473174148

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë