Loading…

Fotografi qesharake të fëmijëve

  • 04/01/2017 | 21:27

Fotografi qesharake të fëmijëve

Mund t’a pranojmë lirisht se të qenurit prind është një punë e vështirë. Por, nuk është dhe aq keq kur keni një sens të humorit si ju edhe fëmijët tuaj. Këto janë disa nga fotografitë më qesharake të fëmijëve dhe prindërve.


1. Si djali si babai.
57fddb0e63ad9

2. Motra mirëpret vëllanë e saj.
57fddb1cdb480

3. Nënë, dua ushqim!
57fddb2cbc551

4. Momenti kur babai njoftohet me vajzën e tij.
57fddb3706765

5. Siguria në nivel.
57fddb5f964f7

6. Charlie Chaplin i vogël.
57fddb6e047b0

7. Një boss i vërtetë!
57fddb9cf1c5a

8. Një prind i uritur.
hungry

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë