Loading…

Fotografi që krijon kapele nga flokët e maceve

  • 19/11/2016 | 10:20

Fotografi që krijon kapele nga flokët e maceve

Fotografi Japonez Ryo Yamazaki, krijon kapele nga flokët e maceve të tij dhe ato janë shumë të lezetshme.

Macet e tij quhen Nyaa 8 vjeç, Mar 6 Vjeç dhe Wheat 1 vjeç.

Këto janë disa nga fotografit krijuese të fotografit japonez.

m1

m2

m3

m5

m6

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë