Loading…

Fotografi që do t’ju mahnitin, të shkrepura nga dora e njeriut

  • 18/11/2016 | 20:27

Fotografi që do t’ju mahnitin, të shkrepura nga dora e njeriut

Natyra dhe njerëzimi janë që të dyja artistë në vete dhe kur vjen fjala për t’i bashkuar ato forcat prodhohen vërtetë kryevepra, transmeton gazetametro.

Më poshtë ju sjellim disa prej fotografive më të mira të bëra pa ndihmën e fotoshopit por që duken sikur të ishin të bëra me fotoshop.

209505-6608410-r3l8t8d-990-27-1000-cc3a9f98c3-1471426929-1

um-k-i-zh-1000-e49eff65a0-14714269291000-b944c5ae4a-1471426929205005-10102310-r3l8t8d-950-6-1-1000-b83d498dcd-1471426929205055-10102710-r3l8t8d-950-8-1000-d546ae8ecf-1471426929205405-10148060-r3l8t8d-950-19-1000-2cde68a335-1471426929205455-10860960-r3l8t8d-990-1-1000-456fae66b7-1471426929205605-10878310-r3l8t8d-990-10-1000-dc4f5a948d-1471426929205655-10885710-r3l8t8d-990-14-1000-7105febedc-1471426929205805-10889810-r3l8t8d-990-17-1000-1b0e4a1ee2-1471426929205855-10890560-r3l8t8d-990-18-1000-2250e2c0f9-1471426929205955-11717160-r3l8t8d-990-22-1000-86f5cb3fc9-1471426929206055-12476110-r3l8t8d-990-2-1000-531403f17a-1471426929206105-12476310-r3l8t8d-990-3-1000-f22416e650-1471426929206205-12477210-r3l8t8d-990-1420518780_polia_moravii_4-1000-173dff29c4-1471426929206355-12508210-r3l8t8d-990-15-1000-c4c8646959-1471426929206655-13491160-r3l8t8d-950-11-1000-d437b69b9d-1471426929206855-13499310-r3l8t8d-950-18-1000-6935280712-1471426929207205-14537060-r3l8t8d-1000-2-1000-9b524c08ab-1471426929207255-14562010-r3l8t8d-1000-7-1000-58757fcc44-1471426929207355-14565210-r3l8t8d-1000-8-1000-a893f74a5a-1471426929207405-14568160-r3l8t8d-1000-11-1000-281f28d926-1471426929207455-14596710-r3l8t8d-1000-13-1000-5e133ec560-1471426929207505-14597160-r3l8t8d-1000-14-1000-c6c736b5e1-1471426929207555-14610660-r3l8t8d-1000-5918e7b545b19bf27af59dd9eec31c3e2c2ecccb70f86558d1fdefe40e97dec3_-original-1000-96af1351b4-1471426929207655-164460-r3l8t8d-1000-maxresdefault-1000-64b7a3ec5c-1471426929207855-18261060-r3l8t8d-900-11707612_10152837279321150_5331704337681966197_n-1000-0217623f0b-1471426929207905-18262860-r3l8t8d-900-10412017_10152826380641150_870484388104307916_n-1000-4cbcc4624d-1471426929207955-18263860-r3l8t8d-900-10974214_10152563992311150_4556931093850352168_o-1000-0571d8fbcc-1471426929208005-18268710-r3l8t8d-900-10007072_10152765104611150_2850585563866352882_n-1000-423827e233-1471426929208055-18273910-r3l8t8d-900-11015923_10152715498326150_8686719992524010986_o-1000-fd59321df4-1471426929

gp-ch-1000-f04ca86e58-1471426929-1

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë