Loading…

Fotografi profesionale me një tullumbace (Video)

  • 22/12/2016 | 09:14

Fotografi profesionale me një tullumbace (Video)

Fotografia gjithmonë është një kujtim i bukur, në çdo kohë. Përderisa të bësh një fotografi profesionale me ndriqim te një fotografi që kushton shumë, ju mund t’i bëni fotografitë në mënyrë të thjeshtë dhe po aq profesinale vetë në shtëpinë tuaj.


Shtëpia e fotografisë “Koldunov Brothers” ruse, ka treguar se si një tullumbace e thjeshtë mund ta përmisojë në masë të madhe fotografinë tuaj, pa qenë të nevojshme mjetet që përdorin ata për ta bërë një imazh fotografie të përkryer, transmeton gazetametro.net

Ajo çfarë duhet të bëni është ta mbani tullumbacen e fryer në pjesën e sipërme të aparatit tuaj fotografik, në vend të “flash light”, dhe ta shkrepni pastaj. Gjitashtu, mund të përdorni tullumbace me ngjyra të ndryshme për të eksperimentuar me ngjyrat e fytyrës në një ndryshim të vogël, që do të ishte shumë e mirëseardhur.

Kosotoja e kësaj për dallim nga një set fotografik te një fotograf professional është 0 euro, dhe është shumë atraktive kur e provon vetë në shtëpi. /gazetametro.net

Për të parë se si praktikohet kjo, ndiqeni videon më poshtë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë