Loading…

Fotografi e dhimbshme: Zeneli me lot në sy shtrihet në mes të fushës pas lojës

  • 08/10/2020 | 22:48

Fotografi e dhimbshme: Zeneli me lot në sy shtrihet në mes të fushës pas lojës

Arbër Zeneli është dëshpëruar shumë nga humbja e Kosovës nga Maqedonia.


‘Dardanët’ u mposhtën 2:1 nga Maqedonia në Play Off të Ligës së Kombeve.

Zeneli i cili ishte lojtari më i mirë i Kosovës në këtë ndeshje, ka shpërthyer në lot pas ndeshjes.

Lojtari është shtirë në tokë, i dëshpëruar me mundësinë e humbur për kualifikimin për EURO2020.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë