Loading…

Foto qesharake që janë shkrepur në kohën e duhur

  • 11/02/2017 | 09:31

Foto qesharake që janë shkrepur në kohën e duhur

Iluzionet optike janë gjithmonë ndryshe nga realiteti dhe ato thjeshtë ua mashtrojnë trurin.


Por, këto fotografi janë kapur në kohën e duhur sa që duken si iluzione optike.

Duke i shikuar këto fotografi, ju do të shihni se si një zog është dukur gjigant, se si një burrë është dukur sikur ka veshur fustan dhe shumë të tjera, transmeton Gazeta Express.

Shikoni ato:

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë