Loading…

Foto që nuk do të besoni se janë reale

  • 09/12/2016 | 19:32

Foto që nuk do të besoni se janë reale

Mund të jetë e vështirë për t’u imagjinuar, por efektet e “Photoshop” ekzistojnë edhe në realitet.

Fotografitë e mëposhtme na e tregojnë këtë.

Në fakt ato janë pamje reale, por bukuria e tyre na bën të mendojmë për një moment se kemi të bëjmë me fotografi të bëra me Photoshop.

Jo, fotogaleria e mëposhtme ju njeh me 15 imazhe aq reale sa është e vështirë ta besosh.

ushtaret14812258321481282397 akuariumi14812257751481282366 anija14812257781481282370 balena_-_copy14812257841481282375 gropa14812257911481282377 guackat14812257961481282379 hekurudha14812258011481282381 leshteriket14812258121481282385 lulja14812258151481282387 makina_ne_akull14812258191481282389 peshku14812258231481282391 telat14812258261481282393 ujku14812258301481282394

avioni14812257811481282372

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë