Loading…

Foto mbresëlënëse nga viti që po lëmë pas

  • 16/12/2016 | 21:41

Foto mbresëlënëse nga viti që po lëmë pas

E përditshmja ‘Daily Mail’, ka krijuar një galeri me fotografi mbresëlënëse të vitit 2016, të quajtura  ‘Bota gjatë një viti me të mirat e të këqijat e saj’, transmeton Gazeta Metro.

Një grua rreth 500 kilogramë, një fëmijë me një trup tejet elastik, një 4-vjeçar, që vuan nga një sëmundje e rrallë dhe duket si një i moshuar, janë disa nga fotot që plotësojnë një koleksion për të mos u humbur.

Sigurisht që nuk mungon as natyra, por edhe disa foto qesharake.

1481905947_foto35555555 1481906183_foto25 1481906190_foto24 1481906196_foto23 1481906211_foto22 1481906247_foto20 1481906254_foto19 1481906261_foto18 1481906277_foto15 1481906285_foto14 1481906328_foto9 1481906344_foto7 1481906350_foto6 1481906358_foto5 1481906371_foto3

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë