Loading…

Foto mahnitëse të qyteteve nga lartësia

  • 15/02/2017 | 17:21

Foto mahnitëse të qyteteve nga lartësia

Kur ecni qyteteve dhe merrni fotografi nga pamjet që ju dëshironi, shpesh nuk e mendoni se si duken ato vende nga lartë.


Ekipi rus AirPano ka bërë disa fotografi të jashtëzakonshme nga qielli të cilat mund t’i shikoni më poshtë.

we-have-captured-views-of-the-cities-in-a-such-a-way-that-people-normally-dont-see-58a2d86e93db4__8801487146512

we-have-captured-views-of-the-cities-in-a-such-a-way-that-people-normally-dont-see-58a2dab9b3e8c__8801487146483

we-have-captured-views-of-the-cities-in-a-such-a-way-that-people-normally-dont-see-58a198cc0da6c__8801487146460

234_230216-58a19481e08a6__8801487146558

234_397634-58a19488cbf4e__8801487146542

234_779398-58a19491bfe48__8801487146496

234_909125-58a19494e9ea4__8801487146528

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë