Loading…

Foto mahnitëse të Islandës

  • 27/01/2017 | 23:27

Foto mahnitëse të Islandës

Islanda është një destinacion ëndërrash për secilin njeri. Ajo nuk mund të jetë një ishull tropikal, por ka shumë për të ofruar.


Mrekullitë e saj natyrore janë arsyeja që kaq shumë njerëz nga e gjithë bota janë të fasionuar për të vizituar vendin ishullur.

Fotografitë e mëposhtme do të dëshmojnë se Islanda është e mbushur me momente madhështore dhe peizazhe. Është e vështirë të besohet se bukuria e kapur në këto imazhe në fakt ekziston!

e21485554791

e111485554816

e101485554813

e91485554810

e81485554808

e71485554805

e51485554800

e11485554788

e121485554820

e61485554803

e31485554794

old-baldy-marsh

islanda-565e303486c72886390347qy6v0k8a-1466415781-wntm

islanda-409

 

 

 

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë