Loading…

Foto e parë bashkë e Veselit me Haradinajn pas koalicionit

  • 17/05/2017 | 14:36

Foto e parë bashkë e Veselit me Haradinajn pas koalicionit

Pasi u zyrtarizua mbrëmë koalicioni i PDK’së me AAK’në e NISMA’n, edhe liderët e dy partive të para kanë njëjtësuar takimet, shkruan gazetametro.net.


Ata u panë sot bashkë në një akademi përkujtimore për dëshmorë të Gjakovës. Aty u pa edhe Mimoza Kusari-Lila, e cila tashmë është pjesë e listës së LDK’së, pasi Alternativa iu bashkua atyre.

Haradinaj më herët kishte dhënë mjaft akuza ndaj PDK’së së Veselit për mbështetje të demarkacionit dhe për, siç thoshte ai, ‘kapje të shtetit’. Mirëpo, ata sot qëndruan së bashku. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë